Kisfaludy Program tájékoztató

Felszolgáló állás a Borteraszon!

2015 óta folyamatosan azon dolgozunk, hogy vendégeinket minél magasabb színvonalon szolgálhassuk ki. Az egész éves nyitvatartásra és a szezonbeli nagy érdeklődésre való tekintettel folyamatosan bővülünk, fejlődünk. Most jókedvű, fiatal csapatunkba keresünk felszolgáló kollégát.

Munkavégzés helye: Csopak

Munkavégzés kezdete: előzetes egyeztetés (betanulás, próbaidő után) a szezonra (forgalom függvényében várhatóan április-október).

Téged keresünk, ha:

- van már tapasztalatod a vendéglátás területén, de lehetsz lelkes pályakezdő is,

- magadra és a környezetedre is igényes vagy,

- szereted a rendet, precizitást magad körül,

- nem okoz gondot a hétvégi és esti munkarend,

- önálló mobilitással rendelkezel, nem okoz gondot a munkába történő bejárás Csopak egyik legszebb dűlőjében található Borteraszunkra,

- nyitott vagy a borok világa iránt (borismereti képesítés előny)

- magabiztosan kommunikálsz (idegennyelv ismeret előny)

- szeretsz és tudsz is önállóan, de a csapathoz igazodva is dolgozni.

Amit nyújtunk:

- versenyképes fizetés,

- kezdeti betanítása/segítése a feladataidnak,

- festői munkakörnyezet a csopaki szőlőhegyen,

- sokszínű, jókedvű csapat,

- szuper kedves vendégkör és partnerek,

- Étkezés, utazási hozzájárulás, szállás (igény esetén).

Ha a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, fényképes önéletrajzodat a következő email címre várjuk: info@petranyipince.hu

Iratkozzon fel hírlevelünkre

Iratkozzon fel a Petrányi Pince hírlevelére, és értesüljön elsőként a legfrissebb borkínálatunkról, legújabb eseményeinkről.

Feliratkozás

Nyitva tartás

A Petrányi Pince nyitva tartása